Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Polecane usługi

Czym się zajmujemy.

Działając od blisko 30 lat na rynku w branży elektro instalacyjnej wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje niskoprądowe, elektryczne, informatyczne i telekomunikacyjne. W szczególności instalacje antenowe, monitoringu, informatyczne i telekomunikacyjne jak sieci komputerowe i telefoniczne a od 3 lat także instalacje fotowoltaiczne.

Galeria

Aktualności

Podnośnik koszowy 12m.

08.01.2019

Z przyjemnością informujemy, że posiadamy na wyposażeniu nowoczesny podnośnik koszowy 12m który może pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu.  Wszystkich zainteresowanych szczególnie instalatorów , montażystów zapraszamy  do korzystania z naszego sprzętu. Podnośnikiem można pracować wewnątrz obiektów ponieważ po złożeniu może przejechać przez otwór o szerokości 120 cm.

Winda dekarska GEDA 11,5m.

06.09.2018

Posiadamy również na wynajem specjalistyczną windę idealna do wszelkich prac dachowych np do transportu dachówki oraz dla instalatorów np elektrowni fotowoltaicznych.

Witryna stworzona na platformie