Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Polecane usługi

Aktualności

Podnośnik koszowy 12m.

08.01.2019

Z przyjemnością informujemy, że posiadamy na wyposażeniu nowoczesny podnośnik koszowy 12m który może pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu.  Wszystkich zainteresowanych szczególnie instalatorów , montażystów zapraszamy  do korzystania z naszego sprzętu. Podnośnikiem można pracować wewnątrz obiektów ponieważ po złożeniu może przejechać przez otwór o szerokości 120 cm.

Winda dekarska GEDA 11,5m.

06.09.2018

Posiadamy również na wynajem specjalistyczną windę idealna do wszelkich prac dachowych np do transportu dachówki oraz dla instalatorów np elektrowni fotowoltaicznych.

Rusztowanie DRABEX

06.09.2018

Do prac instalacyjnych dla montażystów i instalatorów posiadamy również na wynajem rusztowanie DRABEX o wysokości 6 m. Szczególnie przydatne do prac montażowych na halach lub w miejscach gdzie nie można użyć podnośnika koszowego.

Witryna stworzona na platformie